Допуснати до втори тур/Admitted to the second round/Допущен во второй тур

Здравейте, изнасяме списъка на допуснатите до втори тур по-рано, за да могат кандидатите да приготвят по-спокойно материалите си. Този списък ще се актуализира постоянно, до 03.08.2020 г. Напомняме, че крайния срок за изпращане на заявки е 31.07.2020.

За тези, които е необходимо да представят две песни или произведения, могат да използват това, което е представено на първи тур, и да посоачт второ, или да посочат две нови.

Hello, we are presenting the list of those admitted to the second round earlier, so that the candidates can prepare their materials more easily. This list will be constantly updated, until 03.08.2020. We remind you that the deadline for sending requests is 31.07.2020.

For those who need to submit two songs or works, they can use what is presented in the first round and point to a second or two new ones.

Здравствуйте, мы представляем список допущенных во второй тур ранее, чтобы кандидаты могли легче подготовить свои материалы. Этот список будет постоянно обновляться до 03.08.2020 г. Напоминаем, что крайний срок отправки запросов – 31.07.2020.

Для тех, кому нужно представить две песни или произведения, они могут использовать то, что представлено в первом туре, и указать на второй или два новых.
Списък на допуснатите кандидати до втори тур 2020

List of admitted candidates until the second round 2020

List of admitted candidates until the second round 2020

  1. Катя Георгиева Поп и джаз пеене 1 група/Pop and jazz singing 1 group
  2. Камелия Василева Поп и джаз пеене 2 група/Pop and jazz singing 2 group
  3. Борис и Никола Стефанови Клавирен дует 1 група/Piano duet 1 group
  4. Камелия Василева Пиано 2 група/Piano 2 group
  5. Никол Кюрчийска Пиано 2 група/Piano 2 group
  6. Кристиян Тодоров Пиано 4 група/Piano 4 group
  7. Тони Радев Пиано 1 група/Piano 1 group
  8. Ивана Тодорова Поп и джаз пеене 3 група/Pop and jazz singing 3 group
  9. Маргарита Иванова Поп и джаз пеене 5 група/Pop and jazz singing 5 group
  10. Зария Христова Поп и джаз пеене 2 група/Pop and jazz singing 2 group
  11. Стефани Николова Поп и джаз пеене 2 група/Pop and jazz singing 2 group
  12. Димана Рашева Поп и джаз пеене 1 група/Pop and jazz singing 1 group
  13. Марина Рашева Композитор песен 5 група/Song composition 5 group
  14. Марина Рашева Композитор инструментално произведение 5 група/Piano composition 5 group
  15. Ирина Димитрова Композитор песен 5 група/Song composition 5 group
  16. Тони Радев и Ирина Димитрова Клавирен дует 5 група/Piano duet 5 group
  17. Александрина Механджийска Поп и джаз пеене 3 група/Pop and jazz singing 3 group
  18. Любена Стоилкова Поп и джаз пеене 2 група/Pop and jazz singing 2 group
  19. Деница Яева Поп и джаз пеене 1 група/Pop and jazz singing 1 group
  20. Мелда-Наз Зекериева Поп и джаз пеене 2 група/Pop and jazz singing 2 group
  21. Мелда-Наз Зекериева Пиано 2 група/Piano 2 group
  22. Рая Атанасова Поп джаз пеене 2 група/Pop and jazz singing 2 group
  23. Леон Евгениев Леонидов-Гуглев Пиано 1 група/Piano 1 group
  24. Миа Женева Димова Народно пеене 2 група/Folk singing 2 group
  25. Божидара Рангочева Пиано 1 група/Piano 1 group
  26. Михаела Георгиева Пиано 2 група/Piano 2 group
  27. Боряна Йорданова Пиано 2 група/Piano 2 group
  28. Фолклорна Вокална Формация „Дилмана” хорове 5 група/Folk Vocal Formation “Dilmana” choirs 5 group
  29. Ансамбъл „Люлин“ – София Фолклорен ансамбъл 5 група/Folklore ensemble 5 group
  30. Валентина Гълъбова Народно пеене 5 група/Folk singing 5 group
  31. Христина Василева Народно пеене 2 група/Folk singing 2 group
  32. Симона Денева Народно пеене 3 група/Folk singing 3 group
  33. Деница Яева Народно пеене 1 група/Folk singing 1 group
  34. Симона Денева Пиано 3 група/Piano 3 group
  35. Рая Костадинова Поп и джаз пеене 2 група/Pop and jazz singing 2 group
  36. Габриела Грозева Поп и джаз пеене 2 група/Pop and jazz singing 2 group
  37. Карина Петрова Поп и джаз пеене 1 група/Pop and jazz singing 1 group
  38. Божидар Тодоров Народно пеене 1 група/Folk singing 1 group
  39. Петя Василева Народно пеене 1 група/Folk singing 1 group
  40. ДВГ “Славейче” Народен ансамбъл 3 група/Folklore ensemble 3 group
  41. Аделина Георгиева Пиано 1 група/Piano 1 group
  42. Никол Иванова Народно пеене 3 група/Folk singing 3 group
  43. Полина Боянова Народно пеене 3 група/Folk singing 3 group
  44. Дует “Анима” Народно пеене дует 3 група/Folk singing duet 3 group
  45. Никол Иванова Поп и джаз пеене 3 група/Pop and jazz singing 3 group
  46. Магнолия Жекова Поп и джаз пеене 2 група/Pop and jazz singing 2 group
  47. Жанина Георгиева Поп и джаз пеене 2 група/Pop and jazz singing 2 group
  48. Давид Даниел Георгиев Пиано композиция 2 група/Piano composition 2 group
  49. Андреа Гатева Поп и джаз пеене 3 група/Pop and jazz singing 3 group
  50. Богомил Владимиров Пиано 1 група/Piano 1 group